7 rzeczy, których nie powinieneś kupować swojej kobiecie na gwiazdkę

Wielkimi krokami zbliża się ten niepowtarzalny okres w roku. Czas, w którym po raz kolejny będziesz musiał spędzić kupę czasu na szukaniu prezentów dla bliskich Ci osób. Będziesz stawać na głowie, żeby kupić tanio, dobrze i szybko. Oto kilka wskazówek czego unikać i pod żadnym pozorem nie kłaść pod choinkę, jako prezent dla Waszej kobiety:
  • Torba na zakupy na kółkach. Faceci zawsze myślą praktycznie – po co dźwigać, jeżeli można sobie ułatwić życie i kupić torbę na kółkach. Twoja kobieta nie do końca zrozumie argumentacje, że w ten sposób odciąży kręgosłup robiąc zakupy w Lidlu czy Biedronce. Zastanów się, co powiedzą o niej koleżanki jeżeli zobaczą ją z takim wynalazkiem…
  • Otwieracz do słoików. Pomyślisz sobie, po co się ma biedna męczyć otwierając słoiki przez szmatę tudzież ścierkę. Nie ma sensu używać kawałka papieru ściernego, żeby ręka się nie ślizgała. Lepiej zainwestować w otwieracz? Zgodzę się z Tobą, że takie coś przyda się w domu. Tyle, że jeżeli Twoja kobieta dostanie od Ciebie taki gift uzna, że widzisz w niej kurę domową a nie partnerkę życiową.
  • Kwiatek w doniczce. I znowu – facet myśli prostolinijnie. Po co kupować, cięte skoro za dwa- trzy dni i tak zwiędną. Kobieta to nie krowa – jeść tego nie będzie, prawda? Otóż nie, sam do końca nie rozumiem tej argumentacji, ale dla kobiet jest różnica czy dostanie bukiet kwiatów, czy doniczkę którą postawi na parapecie. Kupując doniczki – równie dobrze możesz jej kupić bułkę z serem.
  • Najnowsza FIFA. Oczywiście zdarzają się odstępstwa – są kobiety, które lubią expić w League of Legends cały weekend. Ale rzeczywistość jest taka, że zdecydowana większość Pań nie znosi gier i najchętniej wyrzuciłyby Twoją konsolę przez okno. Oczywiście po to, abyś w końcu zajął się czymś pożytecznym.
  • Nowa patelnia. Nawet jeżeli w sklepie pojawiła się super promocja na patelnie grillową, a Ty akurat na święta dostałeś w korpo dodatkowe bony do wykorzystania, to nie będzie najlepszy wybór. Nie ważne, ze Wasza już dawno się przetarła i jadacie jajecznice z odłamkami teflonu…
  • Krem na zmarszczki. Kupno kremu, serum itp. jest jak strzał w stopę. Najgorsze, że chcesz dobrze. Ale prawdopodobnie zostaniesz posądzony o to, że Twoja kobieta nie jest już dla Ciebie atrakcyjna. Pomyśli, że już Cię nie pociąga. Na dodatek zostaniesz oskarżony o to, że oglądasz się za młodszymi.
  • Nowe implanty. Ingerowanie w wygląd zewnętrzny zawsze jest ryzykowny. Można to porównać do chodzenia po polu minowym. Może się udać i będzie ok, ale nie wszyscy mają tyle szczęścia. Nigdy nie masz pewności jak Twoja kobieta zareaguje na voucher na nowe implanty. Nie ważne ze jest obniżka z 15 na 10 tysi i że to jest sprawdzony chirurg. Ma same dobre opinie na Znanylekarz.pl. Jest sporo kobiet, które taki prezent odbierze za zniewagę i nietakt. Odpuść sobie, jeżeli nie chcesz spędzić świat na kanapie, zamiast w sypialni.
Wesołych Świąt!

Rekomendacja dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *