IDEA

Współczynnik rozwodów w Polsce wynosi ok 40%, na dziesięć par cztery z nich się rozstaje. Niestety ten wskaźnik cały czas rośnie. Najbardziej cierpią na tym dzieci, które są wychowywane w rozbitych rodzinach.  Mimo to kilka razy w roku ochoczo organizowane są targi weselne. Młodych ludzi zachęca się do tworzenia rodziny. Z tym, że dotąd nie spotkałem się z grupami wsparcia dla facetów, którzy tkwią w nieodpowiednim związku albo dla takich, którzy nie mogą sobie poradzić z rozwodem. Dla takich, którzy mają problemy z płaceniem alimentów i nie mogą widywać swoich dzieci…
Ideą bloga jest pomaganie facetom w dokonaniu jednego z najtrudniejszych wyborów w ich życiu.
Jak wybrać odpowiednią kobietę, z którą chcę stworzyć trwały i udany związek?
Lekko sarkastyczne, niepoprawne politycznie ale prawdziwe i szczere do bólu spojrzenie na miłość, związki z kobietami, proces randkowania. Co najważniejsze blog pisany przez faceta dla facetów.
Na blogu są przedstawione złe zachowania, działania mężczyzn i kobiet, chybione wybory, które mogą skutkować małżeństwem z nieodpowiednią kobietą. Postaram się opowiedzieć czego tak naprawdę chcą kobiety. Jakie zachowanie je przyciąga a jakie odstrasza? Co sprawia, iż mimo początkowej fazy zakochania z upływem czasu tracą zainteresowanie? Dlaczego niektóre związki są na całe życie a inne kończą się po kilkunastu miesiącach?
Na świecie jest bardzo wiele dobrych czułych i zaradnych kobiet. Cechuje je szczerość i lojalność. Można im zaufać i są pozytywnie nastawione do życia. Z pewnością takie Panie również znajdą tu coś interesującego i nie odbiorą tych artykułów jako swego rodzaju ataku na wszystkie kobiety. Niestety jest także sporo kobiet których należy unikać jak ognia. Kobiety roszczeniowe, niestabilne emocjonalnie, rozpieszczone jak księżniczki. Takie, które uważają, że wszyscy faceci to świnie, że są tacy sami i zależy im tylko na jednym. Życie to sztuka wyboru. Jeśli chcesz wybrać rozsądnie to zapraszam do lektury moich artykułów. Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej i wyrazisz swoją opinie w komentarzu.