‘Polowanie w terenie’ czyli miejsca, w których możesz spotkać kobietę Twojego życia

Szanowni Panowie, nie odkryje Ameryki pisząc, że jeżeli chcecie poznać kobietę należy wyjść do ludzi. Nie dajcie się zwieść stwierdzeniom typu „jak mi jest jakaś pisana, to się pojawi”. Jedyne co nam jest pisane to zejście ostateczne, o całą resztę musicie zadbać sami.  
Generalnie każde miejsce jest dobre na nawiązywanie nowej znajomości. Istnieją jednak miejsca lepsze i gorsze. Wbrew powszechniej opinii, kluby nocne i dyskoteki nie są dobrym pomysłem. Zazwyczaj jest tam głośna muzyka, która sprawia, że musicie sobie krzyczeć do uszu. Natomiast obecność alkoholu powoduje, że świadomość niektórych osób drastycznie spada. Kolejnym powodem przez który, nie lubię poznawania kobiet w klubach jest fakt, że większość z nich jest negatywnie nastawiona do zawierania nowych znajomości. Zdarza się, że faceci po paru głębszych nabierają odwagi i stają się chamscy, natarczywi, natrętni i nie potrafią trzymać rąk przy sobie – tzw. syndrom niespokojnych rąk.  

Niektóre z wielu miejsc, gdzie można poznać interesujące osoby to: 
siłownia – gdzie od razu możesz zauważyć, czy dana kobieta podoba Ci się wizualnie czy nie, możesz zająć bieżnie obok niej i nawiązać rozmowę. 
przystanek autobusowy – miejsce szczególnie oblegane przez kobiety wracające z pracy lub uczelni.  
przejście dla pieszych – czekając na zmianę świateł masz doskonały moment na rozpoczęcie interesującej rozmowy.  
kursy językowe – już na starcie wiemy, że mamy wspólne zainteresowania.  
lodowisko – podczas przerwy na czyszczenie lodu można nawiązać pierwszy kontakt. Równie dobrze możesz próbować zapoznać dziewczynę na trasie rolkowej (o ile ją dogonisz) 
park – miejsce, gdzie często widzi się samotnie siedzące dziewczyny czytające książkę, lub wychodzące z psem na spacer. Możesz pogłaskać psa i zapytać o rasę. To bardzo naturalny sposób na rozpoczęcie rozmowy. 
kursy tańca – na których większość uczestników kursu stanowią kobiety. Na pewno część z nich jest wolna. Na kursach najczęściej jest rotacja partnerów i łatwo nawiązać kontakt. Dziewczyny są raczej pozytywnie nastawione. 
wernisaż, wystawy, teatr, kino – nawet jeśli dziewczyna przyszła z przyjaciółką lub ze znajomymi możesz spróbować z nią porozmawiać. Poproś ją na chwilę na bok i powiedz wprost, że wpadła ci w oko. Dziewczyna na pewno poczuje się wyróżniona i zrobi jej się miło. Jeśli natomiast powie, że ma chłopaka – trudno. Życzysz miłego wieczoru i idziesz w swoją stronę. 
wolontariaty – w tych miejscach jest duża szansa ze spotkasz kobietę, która jest prawdziwym ‚giverem’ – kobietą, która czerpie radość z dawania. Temat do rozmowy nasunie się sam i nie będziesz się musiał specjalnie wysilać. 
wycieczki zorganizowane, wyjazdy studenckie – gdzie w ciągu kilku dni możesz lepiej poznać osoby, które tak jak Ty biorą udział w wyjeździe  
w kolejce – rozmowa w kolejce do klubu będzie lepszym rozwiązaniem niż w samym lokalu. 
festiwal muzyczny – duże skumulowanie dziewczyn na metr kwadratowy, zwykle w dobrych humorach, warto wykorzystać taki event na poznanie nowych osób. 
księgarnia lub inny sklep, w którym spędza się nieco więcej czasu i jest szansa na krótką rozmowę. 
perfumeria – w której zawsze można zapytać o opinie na temat danego zapachu.  
turniej gier planszowych  

We wszystkich tych miejscach możesz swobodnie rozpocząć rozmowę. Staraj się być naturalny. Pokaż, że jesteś pewnym siebie mężczyzną, który nie boi się odrzucenia i wie czego chce. Kobiety to bardzo lubią. Pamiętaj, że nie ma nic złego czy wstydliwego w chęci poznania nowej osoby.  
Nie zrażaj się porażkami. Zdaję sobie sprawę z tego, że sama myśl rozmowy z zupełnie obcą kobietą może być stresująca. Dzieje się tak ponieważ boimy się odrzucenia, albo zrobienia z siebie idioty. Czujemy się niepewnie. Najgorsze co może się zdarzyć, to fakt, że kobieta nie będzie zainteresowana Twoją osobą, albo może mieć chłopaka. I co z tego? Każda ma swój gust i ma prawo nie być Tobą zainteresowana. Żadna też nie ma na czole napisane, że ma chłopaka. Nie myśl o tym, co może pójść nie tak, tylko o tym co możesz zyskać. Miej świadomość, że jak Ty nie spróbujesz to może to zrobić ktoś inny.  

Rekomendacja dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *