Jak rozpoznać, że jej się podobasz?

Sygnały zainteresowania towarzyszą znajomości od samego początku. Uważam, że trzeba przywiązywać do tego bardzo dużą wagę już od pierwszej randki. Niestety większość facetów nie ma pojęcia co to jest. Z góry zakładają, że kobieta musi być zainteresowana skoro zdecydowała się z nimi spotkać. W początkowej fazie znajomości kobiety prawie nigdy wprost nie mówią jak bardzo są nami zainteresowane. Ubolewam nad tym, bo to znacznie ułatwiłoby nam życie. Uniknęlibyśmy wielu nieporozumień. Zaoszczędzilibyśmy sporo czasu i pieniędzy.

Skupiaj swoją uwagę na kobiecie zainteresowanej. 

Sygnały zainteresowania są to niewerbalne formy komunikowania wskazujące na to czy i jak bardzo dana kobieta jest nami zainteresowana. W zależności od tego jak bardzo jest nami zainteresowana, sygnały są mocniejsze i wyraźniejsze lub słabsze. Dzięki nim rozróżniamy szczerze zainteresowaną kobietę od tej niezainteresowanej i na tej pierwszej możemy skupić swój czas i uwagę.
Najłatwiejszym do zidentyfikowania sygnałem jest to, że kobieta inicjuje pierwszy dotyk. Jest to np. przypadkowe szturchnięcie w kolano jako reakcja na lekko złośliwy komentarz z Twojej strony na jej temat.  Komplementuje Cię np. za to że zachowujesz się jak prawdziwy dżentelmen w jej towarzystwie – otwierając przed nią drzwi, lub czekając aż ona siądzie pierwsza przy stoliku. Może też pochwalić Twój styl ubierania mówiąc, ze masz bardzo ładną i stylową koszulę.
W późniejszym etapie randkowania wyraźnym sygnałem jest sytuacja gdy to kobieta sama proponuje Ci wspólne spędzenie czasu. Wychodzi z inicjatywą i zaprasza do kina a później do restauracji. Jest Tobą tak bardzo zainteresowana, ze jest w stanie narazić się na odrzucenie z Twojej strony (ryzykuje, że np. nie masz czasu w danym momencie albo masz już inne plany i musisz odmówić).
Kolejnym przykładem może być sytuacja, kiedy idąc z Tobą po ulicy przypadkowo chwyta Cię za rękę. Idziecie za rękę, jak świeżo upieczona para. Inicjuje kontakt, nie ma dla niej problemu ze jesteście w miejscu publicznym i możecie zostać zobaczeni przez jej lub Twoich znajomych.
Kiedy jesteście na spotkaniu i robi się naprawdę późno i dajesz sygnały ze jesteś już zmęczony i jedyne o czym myślisz to położyć się już spać. Ona proponuje kolejną kawę lub energetyka. Chce abyś został jeszcze chwile dłużej. Tak dobrze czuje się w Twoim towarzystwie, że każda chwila spędzona z Tobą jest na wagę złota. Chce spędzić z Tobą jeszcze więcej czasu by móc Cię lepiej poznać.
Jednym z mocniejszych sygnałów jest podarowany pocałunek w usta – kiedy widzi Cię na początku lub na końcu randki, jest rozpromieniona. Oczy się świecą, iskrzą na Twój widok. I nie może utrzymać swoich rąk przy sobie.

Kryptoanaliza kobiety 

Jednym z głównych grzechów mężczyzn jest błędne odczytywanie znaków. Jeżeli hostessa sprzedająca drinki na promocji uśmiecha się do Ciebie, pozuje do zdjęć i jest dla Ciebie miła, nie musi to znaczyć, że chce z Tobą spędzić resztę swojego życia. Pamiętaj, że jest w pracy i bycie dla Ciebie miłą jest częścią jej obowiązków. Podobnie jest z barmanką, pracującą za barem. Im więcej będzie mieć klientów tym większe napiwki dostanie. Stara się dobrze i sumiennie wykonywać swoją pracę. Chwała jej za to. Nie znaczy to oczywiście, że żadna z tych kobiet nie będzie Tobą zainteresowana. Aby się o tym przekonać musisz zapytać ją o numer telefonu, później umówić na randkę, pocałować ją i obserwować co się będzie działo.
Panowie, obserwujcie dokładnie zachowanie nowo przez Was poznanych kobiet. Jak się zachowują w Waszym towarzystwie? Przez ich czyny bardzo łatwo zrozumieć ich intencje. Wyłapujcie sygnały zainteresowania a zapewniam Was, ze wszystko zacznie się układać w jedną całość. Nie ma sensu tracić cennego czasu. Pamiętajcie kobieta która nie będzie Wami zainteresowana nigdy Was nie pocałuje, nie zaproponuje sama spotkania, nie zainicjuje jakiegokolwiek kontaktu fizycznego. Może z Wami być z różnych powodów. Chyba lepiej wiedzieć z jakich?

Rekomendacja dla Ciebie

1 komentarz

  1. Wpis dający do myślenia, z wieloma poglądami się zgadzam, choć nie zawsze wszystko jest oczywiste 🙂 Są też kobiety, które lubią być zdobywane, „grają niedostępne” i niekoniecznie cokolwiek inicjują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *