Za szybcy, za wściekli…na randce

Jedną z wątpliwości nachodzących mężczyzn na początku znajomości z kobietą jest kwestia dotyku. Oczywiście mam na myśli dotykanie kobiety, a nie siebie. Wielu mężczyzn nie bardzo wie, kiedy jest ten właściwy moment. Co zrobić, żeby nie wyjść na nachalnego samca? 
Jednym z największych błędów facetów jest to, że zbyt szybko dążą do kontaktu fizycznego z kobietą. Jest wielu speców od poznawania kobiet, którzy wyraźnie mówią, że im wcześniej zainicjujesz kontakt tym lepiej. Według tych złotych rad demonstrujesz tym zachowaniem pewność siebie. Co robią „pouczeni” mężczyźni? Siadają blisko niej. Próbują położyć rękę na jej ramieniu lub o zgrozo zaczynają ją całować, zanim jeszcze zdążyła powiedzieć coś więcej o sobie. 
Nie zapominajcie, że kobiety potrzebują więcej czasu niż mężczyźni, aby coś poczuć do drugiej osoby. Tak są po prostu skonstruowane. Kobieta wie, kiedy jest odpowiedni moment na zainicjowanie kontaktu. Kiedy ten moment nastąpi da Wam wyraźnie znać. O tym jak odczytywać takie znaki przeczytasz tutaj: link 
Oczywiście każdy facet chce dotknąć piękną kobietę, z którą jest na randce. Jest to coś normalnego. Jeżeli jednak zaczniecie to robić zbyt szybko możecie ją do siebie zrazić. Dotykając kobietę za wcześnie atakujecie jej strefę komfortu. Sprawiacie, że sytuacja robi się niekomfortowa i niezręczna.  
Najlepszym rozwiązaniem będzie wstrzymanie się z dotykiem do czasu, aż dostaniecie sygnał i przyzwolenie z jej strony. Jeżeli kobieta będzie nim zainteresowana, wcześniej czy później sama zacznie to robić. Kobiety uwielbiają gentlemanów. Wyobrażacie sobie Jamesa Bonda czy Cary Granta w tych swoich eleganckich marynarkach jak obmacują kobiety? Jak nie potrafią trzymać rąk przy sobie? To zaprzecza wizerunkowi gentlemana. To kobiety dążą do kontaktu z nimi, a nie odwrotnie.  
Faceci chcą robić wszystko za szybko. Na pierwszej randce już starają się dotykać. Na drugiej chcą koniecznie ją całować, a na trzeciej zaczynają już mówić o związku. Niestety nie tak to działa. Kobieta zacznie Cię dotykać, kiedy będzie właściwy moment. Nie ma ściśle określonego czasu, każda kobieta jest inna. Jeżeli wstrzymasz się i będziesz trzymał ręce przy sobie dasz jej do zrozumienia, że jesteś zainteresowany tym co ma do powiedzenia. Pokażesz jej, że chcesz ją poznać. Dziewczyna zacznie się zastanawiać, dlaczego nie zachowujesz się tak jak faceci z którymi spotykała się przed Tobą. Będziesz dla niej interesujący i będzie Cię szanować. Nie będzie czuła, że ma Cię w garści, bo próbujesz ją zaciągnąć do łóżka. Będzie to od razu partnerska relacja. Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że pokazując kobiecie jak bardzo Cię kręci, ona czuje nad Tobą przewagę? Cierpliwość jest kluczem do kobiet. Nauczysz się tego, a nie będziesz żałować. Tutaj też jak w każdym swoim wpisie apeluję o rozsądek. Kobieta ma czuć się ważna, słuchana i widzieć w Twoich oczach zainteresowanie, aby w ogóle doszło do więcej niż jednej randki! Chodzi o to, aby nie być natarczywym w dążeniu do „rozwijania” tej relacji. Na wszystko jest właściwa pora. 

Rekomendacja dla Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *